slide 2

Grupa RYBKI

 

GRUPA 4-latków i 5-latków "RYBKI"

 

 

Wychowawca grupy:            mgr Justyna Ratka

                                               


Pomoc nauczyciela:              Bożena Skrobol      

Godziny pracy oddziału:      8.00 - 15.30


Konsultacje dla rodziców:    (od października)

Pani Justyna: 




                      


GODZINY PRACY GRUPY:


                                    mgr Justyna Ratka:       mgr Natalia Niedzielska:


PONIEDZIAŁEK:    8:00 - 11:00                       11:00 - 15:30

WTOREK:                 8:30 - 15:30                        

ŚRODA:                     8:00 - 12:00                       12:00 - 15:30

CZWARTEK:            8:00 - 15:30        

PIĄTEK:                    8:00 - 12:00                       12:00 - 15:30



Przyprowadzanie dzieci do przedszkola:

6.30-8.00 sala grupy "Pszczółki"

 

Odbieranie dzieci z przedszkola:

do godziny 15.30 sala grupy "Rybki"

od 15.30 do 16.30 sala grupy "Pszczółki"



Język angielski:  

Pani Beata Zasucha

PONIEDZIAŁEK:    8:00 - 9:00

ŚRODA:                     8:00 - 9:00


Religia:

Pani Luiza Fichtner-Szrubarz

WTOREK:                 8:00 - 8:30

CZWARTEK:            13: 30 - 14:00


E-mail do wychowawczyni grupy:

mgr Justyna Ratka - wychowawca.jr@przedszkolewyry.com


***




                           Informacje:     

                       

20 września tj. czwartek, przedszkolacy będą obchodzić swoje święto.

W związku z tym, prosimy, aby Rybki  tego dnia były ubrane na niebiesko :-)


Z drzew kasztany, żołędzie, liście pospadały i my na te skarby pomysł mamy. Kącik jesienny sobie urządzimy.

Chętnych przedszkolaków zachęcam do przyniesienia darów jesieni do naszej sali.



 

  

                           ***                                 

Dzieci z grupy „Rybki” podzielone na dwie grupy na język angielski:


Grupa I

8:00 – 8:30

1.Bortel Wiktoria

2.Burhała Dominik

3.Czauderna Nikola

4.Ćmiel Bartłomiej

5.Jagieła Adam

6.Jeska Karolina

7.Kałążny Szymon

8.Kosińska Kamila

9. Labus Magdalena

10.Majkrzak Klara

11.Mendecka Hanna 

12. Swadźba Anna

13.Tarka Hanna

 

 Grupa II

 8:30 – 9:00

1.Holek Sandra 

2.Karolak Alekander

3.Myszor Tomasz

4.Paszek Jan

5.Rak Zofia

6.Rumpel Natalia

7.Siewior Robert

8.Skapczyk Kamil

9.Szmandra Kamil

10.Twarkiewicz Kamil

11.Wielińska Iga

12.Wybrańczyk Antonina