" Z życia młodszego i starszego PrZeDsZkOLaKa"

1. 8.10.2021 Przedszkole odwiedzili Policjanci wraz z sierżantem Hektorem

Podczas wizyty policjanci w towarzystwie pluszaka opowiadali o sposobach postępowania w trudnych sytuacjach oraz radzili jak należy unikać najczęstszych zagrożeń. Funkcjonariusze zachęcali także najmłodszych do noszenia elementów odblaskowych oraz zwracali uwagę na bezpieczne zachowania podczas poruszania się po drodze. Dzieci miały okazje poznać elementy stroju policjanta oraz zwiedzić policyjny samochód. Spotkanie zakończyły pamiątkowe zdjęcia.

2. 19-20.10.2021 Przedszkolacy wzięli udział w warsztatach Kici Nici, podczas których bawiły się oraz uczyły i wspólnie z gałgankowymi bohaterkami Myszką Soniulindą i Króliczką Matildą. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową książeczkę "Wielka wyprawa Kici Nici-Bajeczka i kolorowanka".