dni otwarte dla przyszłych przedszkolaków

Dni otwarte w Gminnym Przedszkolu w Wyrach.

Jak co roku zapraszamy naszych przyszłych przedszkolaków na tzw. dni otwarte do przedszkola, przy ul. Puszkina 10 a. Nauczyciele przygotują zajęcia, w których dzieci będą mogły uczestniczyć, a rodzice obserwować działania swoich pociech. Poniżej prezentujemy harmonogram dni otwartych wraz z tematyką zajęć.

14 kwietnia – czwartek – „Wiosna kolorowa i pachnąca” – godz. 15.00 – 16.00

25 maja – środa – „A ja kocham moją mamę” – godz. 15.00 – 16.00

22 czerwiec – środa  – „Z tatą jest fajnie” – godz. 15.00 – 16.00

Gwarantujemy doskonałą zabawę i miłą atmosferę.

Prosimy, aby dzieci miały zmienne obuwie, dla rodziców przygotowane będą ochraniacze foliowe.

Harmonogram i tematyka dni otwartych w przedszkolu przy ul. Dąbrowszczaków 107 ze względów organizacyjnych, znajdą się na naszej stronie internetowej ok. 15 kwietnia.

Zebranie organizacyjne dla rodziców odbędzie się po 20 – tym sierpnia. Dokładną datę i godzinę będzie można również znaleźć na naszej stronie, w zakładce „rekrutacja” już pod koniec czerwca.

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach

wraz z nauczycielami.