Podpisywanie umów wakacyjnych.

Zgodnie z Regulaminem rekrutacji na dyżur wakacyjny, umowy podpisywane będą w terminie od 16 do 20 maja. W związku z tym, w sekretariacie przedszkola można pobrać druki umów i oddać wypełnione 2 egzemplarze, w w/w terminie również do sekretariatu.

Przy oddawaniu wypełnionych umów będzie można odebrać kartki z odpłatnością , którą należy uregulować razem z odpłatnością czerwcową do 15 czerwca.

Brak wniesienia opłaty w w/w terminie skutkować będzie rozwiązaniem umowy.

Rodzice dzieci uczęszczających do:

przedszkola przy ul. Dąbrowszczaków 107 - wszystkie formalności załatwiają w "starym" przedszkolu

przedszkola przy ul. Puszkina 10a - wszystkie formalności załatwiaja w "nowym" przedszkolu

przedszkola w Gostyni - druki zabierają ze swojego przedszkola i wypełnione składają w przedszkolu przy ul. Puszkina 10 a

Rodzice, którzy zapisali dzieci na dyżur sierpniowy do przedszkola w Gostyni, druki umów mogą odebrać w "swoim" przedszkolu i wypełnione dostarczyć do przedszkola w Gostyni w w/w terminach.