wycieczka do Bajkolandii

Szanowni Rodzice.

Zaplanowaliśmy dla naszych przedszkolaków całodniową wycieczkę

do Bajkolandii w Rybniku.

Wyjazd organizujemy za pośrednictwem biura podróży Bambino (www.bambino-turystyka.pl) i odbędzie się wg następującego harmonogramu:

7 czerwca tj. wtorek – grupy Żabki i Motylki

8 czerwca – grupy Skrzaty, Tygryski, Kotki

9 czerwca – grupy Biedronki i Misie („stare” przedszkole)

Wyjazd planowany jest o godz. 9.00, a powrót - najpóźniej – o godz. 15.00

Śniadanko w tych dniach będzie o godz. 8.15.

Na w/w stronie biura opisane są atrakcje planowane dla dzieci na wyjeździe.

Koszt wyjazdu to kwota 65 zł. za dziecko.

(autokar, opieka pilota, wstęp, posiłek: kiełbaski z grilla)

Dzieci w przedszkolu zjedzą śniadanko, podwieczorek będzie w formie zabrania do domu. Dłuższy pobyt dzieci w tym dniu z racji wycieczki, nie będzie miał wpływu na koszty pobytu w przedszkolu.

Po konsultacjach z Radą Rodziców uzgodniliśmy, że tym razem Rada Rodziców nie jest w stanie pokryć kosztów całej wycieczki, w związku z czym,  niezbędna będzie dopłata ze strony rodziców. Ustaliliśmy, że nie przekroczy ona kwoty 30 zł. Jeśli się okaże, że Rada Rodziców będzie w stanie pokryć więcej niż 35 zł. za dziecko, to oczywiście dokonamy zwrotu pobranych pieniążków.

(będzie to uzależnione od wpłat rodziców na Radę Rodziców w miesiącu czerwcu w stosunku do planowanych wydatków m.in. kosztów książeczek oraz dyplomów na zakończenie roku szkolnego, warsztatów etnologicznych)

Pieniądze zbierane będą w sekretariacie, w terminie od 30 maja do 3 czerwca.