pomoc dla Domu Kulejących Aniołów

Drodzy Rodzice.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas m.in. obdarowywania prezentami. Od kilku lat w tym okresie staramy się wesprzeć Dom Kulejących Aniołów w Pszczynie. Jest to instytucja, która opiekuje się osobami – zarówno dziećmi jak i dorosłymi – ze sprzężoną niepełnosprawnością psychofizyczną. Swoją działalność opiera przede wszystkim na darowiznach i życzliwości innych.

To dzięki Wam rodzicom oraz Waszym dzieciom możemy pomóc osobom, którym choroby,  niepełnosprawność, a często i  sytuacja życiowa utrudniają godne życie.

Kto chciałby włączyć się do akcji, prosimy o składanie darów, najlepiej w sekretariacie przedszkola lub u wychowawców, w terminie do 19 grudnia tj. poniedziałek.(chcemy przekazać dary jeszcze przed Świętami)

Poniżej przedstawiamy listę najpotrzebniejszych artykułów:

1. Żywność z długim terminem przydatności:  kasze, cukier, herbata, kawa, ryż, makarony, puszki rybne i mięsne, mielonki, pasztety
  2. Słodycze
  3. Środki higieniczne: nawilżane chusteczki, chusteczki higieniczne, płyny do naczyń, żele pod prysznic, mydła w płynie, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, ręczniki papierowe, papier toaletowy

Z góry dziękujemy za wszystkie dary.