dyżur wakacyjny - zapisy.

Dyżur wakacyjny.

Rodzice zainteresowani zapisaniem dziecka na dyżur wakacyjny, proszeni są o wpisanie się na listę znajdującą się w szatni.

Proszę o zapoznanie się z „Regulaminem rekrutacji na dyżur wakacyjny …”. Regulamin  zamieszczony jest na stronie internetowej poniżej.

Zapisy trwać będą od 3 do 14 kwietnia.

Umowy podpisywane będą w terminie od 5 do 9 czerwca o czym przypomnimy jeszcze odrębnym ogłoszeniem.

Dyżur w Gminnym Przedszkolu w Wyrach pełniony będzie w sierpniu.

W lipcu dyżur w Zespole Szkól w Gostyni prowadzić będzie Gminne Przedszkole w Gostyni.

"Regulamin rekrutacji na dyżur wakacyjny w Gminnych Przedszkolach

w r. szk. 2016/2017"

1. Dyżur wakacyjny prowadzi:

1)       w m-cu lipcu Gminne Przedszkole w Gostyni – w budynku Zespołu Szkół w Gostyni, ul. Rybnicka 141

2)   w sierpniu – Gminne Przedszkole w Wyrach, ul. Puszkina 10a

1. Opieka w miesiącach wakacyjnych organizowana jest przede wszystkim dla dzieci obojga  rodziców pracujących.

1.  Zapisy na dyżury wakacyjne trwać będą w przedszkolach od 3 do 14 kwietnia.

1. Po w/w terminie dodatkowe zapisy przeprowadzać się będzie w miarę wolnych miejsc w utworzonych grupach, o czym informuje dyrektor przedszkola organizującego dyżur.

1. Rodzice, którzy po zapisach rezygnują z uczęszczania dziecka na dyżur wakacyjny, informują o tym dyrektora przedszkola, w następujących terminach: na dyżur w lipcu najpóźniej do 30 czerwca, na dyżur w sierpniu najpóźniej do 31 lipca.

1. Dyrektor przedszkola organizującego dyżur podpisuje z rodzicami umowy w terminie od 5 do 9 czerwca (wzór umowy stanowi zał. nr 1 do regulaminu). Umowy na dyżur w Gostyni, będą podpisywane w Gminnym Przedszkolu w Gostyni, ul. Pszczyńska 366A, na dyżur w Wyrach w Gminnym Przedszkolu w Wyrach,  ul. Puszkina 10a.

1. Odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu, w czasie dyżuru rodzice są zobowiązani wpłacić na konto przedszkola podane w umowie, w następujących terminach:

1) za dyżur w  Przedszkolu w Gostyni do dnia 15.08.2017r.

2) za dyżur w Przedszkolu w Wyrach do dnia 15.09.2017r.

1. Informacja dotycząca odpłatności zostanie przesłana mailowo, bądź odebrana przez rodzica osobiście, według zadeklarowanej formy w umowie. Gminne Przedszkole w Gostyni przekaże informację do 9 sierpnia, Gminne Przedszkole w Wyrach do 11 września.

1. Rodzice dzieci korzystających z refundacji za posiłki, powinni przedłożyć dyrektorowi dyżurującego przedszkola stosowną decyzję GOPS.

1.  Szczegółowe informacje dotyczące organizacji dyżurów wakacyjnych, zostaną umieszczone na tablicach informacyjnych i stronach internetowych przedszkoli.