Harmonogram dni otwartych

Jak co roku zapraszamy nasze przyszłe przedszkolaki na tzw. "dni otwarte". Dni otwarte odbędą się zarówno w przedszkolu przy ul. Puszkina 10 a jak i w przedszkolu przy ul. Dąbrowszczaków 107. Poniżej zamieszczamy harmonogram dni otwartych:

Przedszkole ul. Puszkina 10 a

„Zwierzęta na Wsi”

• „Zajączki” M. Barańska-zabawa paluszkowa.
  • „Zwierzęta na wsi”- zabawa dydaktyczna, dzieci dokonują klasyfikacji w zależności od koloru i wielkości zwierząt.

(sylweta królika, baranka i kurczaczka w trzech wielkościach i dwóch kolorach)

• „Kurczątka” Zabawa plastyczna, przyklejanie gotowych elementów (kół) wg określonego wzoru

16.05.2017

„Wiosenna łąka”

• „Co lata nad łąką?” rozwiązywanie słownych zagadek Z. Dmitrocy. Po rozwiązaniu zagadki dzieci wskazują obrazek z danym zwierzątkiem (biedronka, pszczoła, komar)
  • „Na zielonej łące” zabawa muzyczno-ruchowa. Dzieci poruszają się naśladując ruchy zwierząt o których mowa
  • „Biedronka” zabawa plastyczna, przyklejanie gotowych elementów wg wzoru.

7.06.2017

„Kolory lata”

• „Rybki i wieloryb” Zabawa ilustracyjna
    z chustą animacyjną
  • „Jaki kolor dziś tropimy?”- nazywanie kolorów: żółty, niebieski, zielony, czerwony. Klasyfikacja przedmiotów wg koloru, przeliczanie elementów powstałych zbiorów.
  • Zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Przedszkole przy ul. Dabrowszczaków 107

25.04.2017

„Zwierzęta na Wsi”

• „Zajączki” M. Barańska-zabawa paluszkowa.

(sylweta królika, baranka i kurczaczka w trzech wielkościach i dwóch kolorach)

16.05.2017

„Wiosenna łąka”

• „Biedronka” zabawa plastyczna, przyklejanie gotowych elementów wg wzoru.

7.06.2017

„Kolory lata”

• „Rybki i wieloryb” Zabawa ilustracyjna
    z chustą animacyjną
  • Zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Ze względów organizacyjnych prosimy aby z dzieckiem przyszedł  tylko jeden rodzic/opiekun i by dziecko miało obuwie zastępcze.