slide 5

Dyżur wakacyjny - informacje.

Ogłoszenie w sprawie dyżuru wakacyjnego

w roku szkolnym 2017/2018.

 

Zgodnie z decyzją organu prowadzącego dyżur wakacyjny prowadzi:

  1. W miesiącu lipcu – Gminne Przedszkole w Gostyni – w budynku Szkoły Podstawowej w Gostyni przy ul. Rybnickiej 141
  2. W miesiącu sierpniu – Gminne Przedszkole w Wyrach – decyzja o miejscu realizacji dyżuru zastanie podjęta przez organ prowadzący po przeprowadzeniu zapisów. W zależności od liczby zapisanych dzieci dyżur zorganizowany będzie w przedszkolu przy ul. Puszkina 10 a lub Głównej 107.

 

Zapisać dziecko na dyżury będzie można  w dniach          

od 12 do 26 kwietnia, na listy wystawione w szatni.

 

Proszę o zapoznanie się z „Regulaminem dyżuru wakacyjnego” i dostarczenie „Kart informacyjnych” do przedszkola, do którego dziecko uczęszcza, do dnia 10 maja. „Karta informacyjna” zastępować będzie dotychczasowe umowy zawierane z dyrektorem.

Regulamin dyżuru oraz „Karta informacyjna” są dostępne w sekretariatach przedszkoli oraz na stronie internetowej w zakładce „najnowsze”.


Pliki PDF do pobrania: