Podziękowania i życzenia świąteczne

Kto ma w dobroci silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym snem będzie…” J. Korczak

*** PODZIEKOWANIE ***

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas,

a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób, potęguje ten klimat.

Świąteczne przygotowania w naszym przedszkolu zawsze tworzą niepowtarzalną atmosferę.

W tym roku w obu budynkach przedszkola prowadzone były zbiórki na rzecz  Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wyrach oraz Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

W  zbiórce wzięło udział mnóstwo przedszkolaków i ich rodziców o wielkich sercach, otwartych na potrzeby innych ludzi. Dzięki temu, udało nam się zebrać wiele niezbędnych produktów.

W imieniu podopiecznych i pracowników zarówno Domu Kulejących Aniołów , jak i  OREW-u

w Wyrach  chcielibyśmy serdecznie podziękować, wszystkim tym , którzy wsparli nasze zbiórki nawet najmniejszym drobiazgiem.

Na naszym kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne upominki, wykonane przez dzieci, nauczycielki i przyjaciół naszego przedszkola.

Pomysły wykonania kartek świątecznych, stroików,

wdzięcznie wyglądających choinek

i przeróżnych ozdób choinkowych przeszły nasze oczekiwania.

W imieniu przedszkolaków, wszystkich pracowników oraz Rady Rodziców

Gminnego Przedszkola w Wyrach

pragniemy serdecznie podziękować

wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ozdób.

Serdeczne podziękowania kierujemy do osób kupujących,

którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Część zebranych pieniążków przekazaliśmy podopiecznym Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wyrach, za które Pani Dyrektor OREW-u zakupi pomoce dydaktyczne dla podopiecznych.

Pozostała kwota zostanie wykorzystana wiosną na doposażenie przedszkolnego placu zabaw.

SZANOWNI PAŃSTWO

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia

towarzyszą Państwu przez cały następny rok.

Życzymy, aby był to rok szczęśliwy i obfity w osobiste doznania,

spełnił marzenia oraz by przyniósł wiele satysfakcji z dokonań Państwa dzieci :)

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Gminnego Przedszkola w Wyrach