slide 1

KONKURS - FLAGA POLSKI

Szanowni Państwo, drogie dzieci!

Z ogromną przyjemnością  i satysfakcją chcemy poinformować, że w dniu 20 maja został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą „Flagę Polski”.  Wybranie najpiękniejszych i najbardziej wyróżniających się prac, było ogromnym wyzwaniem. Pomysłowość, oryginalność, estetyka oraz wkład własny dziecka zadecydował o ostatecznym wyborze. Spośród 36 prac wyłoniono 10 w tym 7 wyróżnień.                                                                                       

W skład komisji konkursowej wchodzili:                               

 

                   pani Karolina Mudyn - dyrektor przedszkola  

                   pani Teresa Wawrzyczek - logopeda przedszkolny                 

                   pani  Anna Mardyła - intendentka       

                   pani  Magda Kamińska - kucharka

                   pani  Lucyna Bromboszcz - woźna

 

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom  oraz wyróżnionym uczestnikom konkursu odbędzie się 31 maja na „Pikniku Rodzinnym”. Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom biorącym udział w konkursie bardzo dziękujemy za inwencję twórczą i starania włożone w przygotowanie prac. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom oraz dziękujemy pozostałym za udział. Na wszystkich uczestników czeka miła niespodzianka :)