ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W GMINNYM PRZEDSZKOLU W WYRACH

SZANOWNI PAŃSTWO!!!

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych!!!

11.03.2020

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;

Od poniedziałku 16.03.2020 do dnia 25.03.2020r. włącznie Gminne Przedszkole w Wyrach będzie ZAMKNIĘTE!

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach

Karolina Mudyn

RODZICU,

* jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;

* przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;

* rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

* śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje dyrektora Gminnego Przedszkola w Wyrach, które będą zamieszczane na stronie internetowej naszego przedszkola.