slide 3

WSPARCIE PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W MIKOŁOWIE

 

Informacja na temat funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mikołowie.

 

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mikołowie pracuje w ograniczonym zakresie. Jesteśmy jednak dostępni pod telefonami i gotowi pomagać osobom potrzebującym wsparcia w tej skomplikowanej rzeczywistości.

Z uwagi na fakt, że obecny stan nosi wszelkie znamiona sytuacji kryzysowej a ogłoszenie przez WHO stanu pandemii i w naszym Kraju Stanu Zagrożenia Epidemicznego, skutkuje dużym wzrostem lęku. Jego przejawy są widoczne zarówno w codziennym życiu, jak i w indywidualnym życiu wewnętrznym. Jest to nieuchronny dodatkowy skutek tego, z czym się obecnie zmagamy.

 Dlatego jesteśmy do dyspozycji w zakresie wspierania dzieci, uczniów, nauczycieli i rodziców w tak trudnej również z psychologicznego punktu widzenia sytuacji.

Pragniemy w tym czasie włączać się w działania wspierające placówki edukacyjno-wychowawcze.

Nasza palcówka służy wsparciem psychologicznym - konsultacjami. Umawiamy telefonicznie. Można również pisać na naszego maila  poradnia@powiat.mikolowski.pl

 

Sekretariat czynny jest codziennie od 8.00 do 15.00. Codziennie również odbywają się dyżury naszych pracowników w podanych godzinach.

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie życząc przede wszystkim zdrowia
w każdym wymiarze.

 

Anna Karaśkiewicz

 

Dyrektor Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej

 

w Mikołowie