GMINNE PRZEDSZKOLE W WYRACH ZAMKNIĘTE do 24 maja 2020

DRODZY RODZICE
Otwarcie przedszkola wiąże się z dostosowaniem do rygorystycznych wytycznych wydanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W podejmowanych przez nas działaniach chcemy przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo dla dzieci oraz rodziców, a także dla pracowników przedszkola. W tym celu niezbędne jest zakupienie środków ochrony osobistej dla pracowników i dzieci (płynów dezynfekujących, maseczek, termometrów, itp.). Dużym wyzwaniem jest także przeorganizowanie pracy przedszkola, aby dostosować jego strukturę do wytycznych reżimu sanitarnego.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w przedszkolu uruchomienie jego pełnego funkcjonowania możliwe jest dopiero od dnia 25 maja 2020 r. jeśli bieżąca sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli.
Do tego dnia zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli tak jak dotychczas w formie zdalnej.

Prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę internetową oraz Państwa skrzynki mailowe na które wychowawcy grup bieżąco i aktualnie przesyłają wiadomości.

Pozdrawiam serdecznie,

Karolina Mudyn