slide 3

AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 23.10.2020


Szanowni Państwo!

Dnia 23.10.2020 otrzymałam informację o kolejnym potwierdzonym przypadku zachorowania na Covid-19 u pracownika pedagogicznego Gminnego Przedszkola w Wyrach.

W związku z faktem, że w dniach 16.10 – 23.10.2020 grupy uczęszczające do przedszkola przy ul. Głównej 107 realizowały naukę w trybie zdalnym decyzją PSSE w Tychach nikt nie zostaje objęty kwarantanną.

 

Tym samym informuję, że przedszkole przy ulicy Głównej 107 wznawia swoją działalność od dnia 26 października 2020.

 

Wyczulam Państwa na przestrzeganie wszystkich obowiązujących zasad i zaleceń zawartych w Procedurze Bezpieczeństwa Gminnego Przedszkola w Wyrach z którą zostali Państwo zapoznani. Apeluję o rozsądek, zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa na terenie placówki.

Przypominam, że do przedszkola należy przyprowadzać tylko dzieci zdrowe.

Rodziny na które została nałożona kwarantanna NIE PRZYPROWADZAJĄ swoich dzieci do przedszkola.

Z poważaniem

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach

Karolina Mudyn