slide 5

PODZIĘKOWANIE - AKCJE ŚWIĄTECZNE

„Kto ma w dobroci silną wolę i silną chęć służby ludziom, temu życie pięknym snem będzie…”

J. Korczak

PODZIĘKOWANIE

 

W listopadzie i grudniu zorganizowaliśmy w Gminnym Przedszkolu w Wyrach akcje charytatywne:

„Pluszowy Miś pod choinkę” fundacji „Mam Marzenie” na rzecz chorych onkologicznie dzieci z oddziału Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka oraz akcję dla seniorów przebywających w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Świętochłowicach „Na święta – Jasiek dla seniora”.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i dobroci serca udało nam się sprawić świąteczną radość zarówno tym młodszym jak i starszym, potrzebującym tak bardzo naszej pomocy. Zebrane pieniążki – 450,00 zł zostały przekazane Fundacji „Mam Marzenie”. Natomiast za zebraną kwotę 505,00 zł w akcji „Na święta – Jasiek dla seniora” zostały zakupione wszystkim seniorom poduszki Jaśki oraz słodkości, które zostały zawiezione do Zol-u i przekazane kierownictwu placówki.

Dziękujemy darczyńcy za podarowanie pięknej, żywej choinki o której tak marzyli seniorzy. Dzięki pięknym, świątecznym kartkom i ozdobom wykonanym przez nasze przedszkolaki, nauczycielki, pracowników Gminnego Przedszkola w Wyrach oraz zaangażowaniu Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrach do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Świętochłowicach zawitała radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 

Za wsparcie i hojność w imieniu dzieci i seniorów z całego serca DZIĘKUJEMY!!!