slide 6

INFORMACJA FERIE ZIMOWE 14 - 27.02.2022

Szanowni Rodzice,

W związku z feriami zimowymi przypadającymi w okresie od

14 lutego do 27 lutego 2022 r. prosimy o zgłoszenie telefonicznie w sekretariacie przedszkola – budynek przy ul. Puszkina 10A( nowe przedszkole) lub mailowo na adres: administracja@przedszkolewyry.com czy w tym okresie dziecko będzie uczęszczać do przedszkola.

Informacja jest niezbędna do zaplanowania organizacji pracy placówki oraz zapewnienia właściwego żywienia dzieciom.

W związku z coroczną mniejszą ilością dzieci w tym okresie zorganizowane będą stałe grupy dla dzieci zgłoszonych. Prosimy o PRZEMYŚLANE decyzje, w przypadku rezygnacji z opieki w tym okresie, prosimy o przekazanie takiej informacji.

ZGŁOSZENIA DZIECI należy dokonać od 31 stycznia 2022 r. do 3 lutego 2022 r.

Karolina Mudyn – dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach