DYŻUR WAKACYJNY

Ogłoszenie.

Zmianie ulegają terminy dyżuru wakacyjnego.

Gminne Przedszkole w Gostyni pełnić będzie dyżur w lipcu,

a Gminne Przedszkole w Wyrach pełnić będzie dyżur w sierpniu.

Zapisy na dyżur trwać będą od 10 do 20 kwietnia. Wpisywać się należy na listę wystawioną w w/wym. dniach w szatni.

Opieka w miesiącach wakacyjnych organizowana jest przede wszystkim dla dzieci obojga rodziców pracujących.

Z rodzicami dzieci zapisanych na dyżur spisane zostaną umowy w terminie od 14 do 18 maja.

Odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu w czasie dyżuru, rodzice są zobowiązani wpłacić na konto do 15 czerwca.

Poniżej załączamy “regulamin rekrutacji na dyżur wakacyjny w r. szk. 2011/2012”

"Regulamin rekrutacji na dyżur wakacyjny w r. szk. 2011/2012"

1. Dyżur wakcyjny jest prowadzony w Gminnym Przedszkolu w Gostyni w miesiącu lipcu, a w Gminnym Przedszkolu w Wyrach w miesiącu sierpniu.

1. Opieka w miesiącach wakacyjnych organizowana jest przede wszystkim dla dzieci obojga rodziców pracujący

1. Zapisy na dyżury wakacyjne trwać będą w obydwu przedszkolach od 10 do 20 kwietnia.

1. Po w/w terminie dodatkowe zapisy przeprowadzać się będzie w miarę wolnych miejsc, o czym informuje dyrektor przedszkola organizaującego dyżur.

1. Dyrektor przedszkola podpisuje z rodzicami umowy w terminie od 14 do 18 maja (wzór umowy stanowi zał. nr 1 do regulaminu)

1. Odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu, w czasie dyżuru rodzice są zobowiązani wpłacić na konto przedszkola do 15 czerwca.

1. Brak wniesienia opłaty w w/w terminie skutkuje rozwiązaniem umowy.

1. W przypadku nie zgłoszenia sie dziecka na dyżur, wniesiona opłata za świadczenia (oprócz wyzywienia) nie podlega zwrotowi.

1. Rodzice dzieci korzystających z refundacji za posiłki, powinni przedłożyć dyrektorowi dyżurujacego przedszkola stosowną decyzję GOPS.

1. Zwroty za żywienie, za dni nieobecności dziecka w przedszkolu, będą przelane do końca września, na konto rodziców podane w umowie.