Konkurs Wielkanocny dla dzieci i ich rodziców.

Drodzy Rodzice.

Po raz kolejny chcemy Was zaprosić do wspólnej zabawy. Wiemy, że macie ciekawe pomysły, fantazję, wyobraźnię i potraficie się bawić ze swymi pociechami.

W związku z tym ponownie ogłaszamy konkurs dla dzieci i ich rodziców:

„Stroik Wielkanocny”

Przygotowane stroiki z metryczkami (imię i nazwisko dziecka) można przynosić do przedszkola

od 25 marca do 03 kwietnia tj. czwartek.

3 stroiki wybrane przez jury, zostaną przekazane na licytację, która odbędzie się „na żywo” na antenie Radia Katowice w dniu 12 kwietnia, w godz. 13.00 do 16.00.

Jak zwykle, dochód z licytacji przekazany zostanie na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z Hospicjum Cordis w Katowicach – Janowie.

Po raz kolejny staramy się wesprzeć Hospicjum Cordis i liczymy, że po raz kolejny pomożecie nam w tym Wy – Rodzice naszych przedszkolaków.

Zachęcamy również do udziału w licytacji, na antenie Radia Katowice gdyż cel jest szczytny.

Wszystkie pozostałe stroiki zostaną podarowane naszym partnerom, z którymi współpracujemy.

O wynikach konkursu oraz szczegółach związanych z licytacją poinformujemy 7 kwietnia tj. poniedziałek.

Nasz konkurs honorowym patronatem objęła Pani Wójt Gminy Wyry Barbara Prasoł, która będzie również jednym z jurorów.

Zachęcamy do wspólnej zabawy z dzieckiem i z niecierpliwością czekamy na Stroiki Wielkanocne.