dyżur świateczny

Ogłoszenie o dyżurach w czasie przerwy świątecznej.

W związku z tym, że przerwa świąteczna w szkole trwać będzie od 22 grudnia do 6 stycznia, przedszkole od 24 grudnia (Wigilia) do 6 stycznia pracować będzie na zasadzie dyżurów.

Dzień 22 i 23 grudnia tj. poniedziałek i wtorek przedszkole pracować będzie „normalnie”, z tym, że jeśli frekwencja w tych dniach będzie niższa, utworzymy grupy łączone. Kto z Państwa wie, że w tych 2 dniach nie pośle dziecka do przedszkola, prosimy o przekazanie wcześniej informacji do sekretariatu lub wychowawcy.

Od dnia 24 grudnia do 6 stycznia przedszkole prowadzić będzie dyżur dla zapisanych na ten czas dzieci. Rodziców zainteresowanych zapisaniem dzieci, prosimy o wpisanie się do „zeszytu dyżurów” wystawionego w szatni do dnia 16 grudnia tj. wtorek.