Pomagamy podopiecznym Domu Kulejących Aniołów:)

Drodzy Rodzice.

Zbliża się czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Jest to czas rodzinnych spotkań, radości i prezentów.

Nasze przedszkole już od kilku lat włącza się w akcję pomocy osobom chorym i niepełnosprawnym, by i  im udzieliła się świąteczna atmosfera i radość. Podobnie jak w zeszłym roku, chcielibyśmy wesprzeć Dom Kulejących Aniołów w Pszczynie.

Podopiecznymi tej instytucji są m.in. dzieci z różnych rodzin i z różnymi problemami, w tym wiele niepełnosprawnych.

Nasze przedszkole będzie prowadzić zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które jeszcze przed Świętami dotrą do wspomnianych osób.

Wszystkich, którzy chcieliby się do akcji przyłączyć, prosimy o dostarczanie „prezentów”

do 11 grudnia tj. piątek,

do wychowawców lub do sekretariatu.

Wierzymy, że tak jak w latach poprzednich, przyczynimy się do radości i uśmiechu na twarzach najbardziej potrzebujących.

Dziękujemy w imieniu Domu Kulejących Aniołów za każdy,

nawet najmniejszy dar.

Poniżej zamieszczamy listę najbardziej potrzebnych rzeczy:

Produkty spożywcze niepsujące się:

Cukier, ryż

Makaron, budynie

Kisiele, mąka

kasze

Najmłodsi podopieczni na pewno ucieszą się ze słodyczy.

Produkty higieniczne oraz środki czystości takie jak:

chusteczki nawilżane, mydła w płynie

szampony do włosów, papier toaletowy

ręczniki jednorazowe, płyny do naczyń

proszki do prania

Mile widziana będzie także używana odzież, ale w dobrym stanie zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych, ponieważ podopiecznymi Ośrodka są także osoby dorosłe.