Konkurs Fotograficzny "Boże Narodzenie w moim domu"

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców
do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego.
Po wnikliwym i uważnym obserwowaniu przyrody oraz szukaniu zwiastunów wiosny nadszedł czas na uchwycenie obiektywem aparatu bożonarodzeniowych zwyczajów pielęgnowanych w rodzinach naszych przedszkolaków.

Celem konkursu jest:
- podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych;
- promowanie pasji fotograficznych wśród dzieci i rodziców;
- zacieśnianie więzi rodzinnych.

Warunki konkursu:
- Samodzielne lub z pomocą rodziców wykonanie zdjęcia przedstawiającego sposób spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w swojej rodzinie, kultywowane tradycje i obrzędy. Na zdjęciu może być przedstawione dziecko lub jedynie pewien aspekt świąt.
- Dostarczenie do przedszkola w dniach 4-12.01.2016r. wywołanego jednego zdjęcia o wymiarach nie mniejszym niż 15x21 cm. Fotografię należy opatrzyć metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy, tytuł zdjęcia i dostarczyć do wychowawcy grupy.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 15.01.2016r.
- Wszystkie zgłoszone do konkursu zdjęcia będą wyeksponowane po ogłoszeniu wyników - początkowo w „nowym” przedszkolu, a za kilka dni w „starym” przedszkolu.
- Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich przedszkolaków - bez rozgraniczenia wiekowego.
- Rodziców chętnych aby zdjęcie ich dziecka zamieszczone było na stronie internetowej przedszkola prosimy
o przesłanie go na adres: aldonakazimierska@gmail.com.
- W konkursie biorą udział WYŁĄCZNIE zdjęcia wywołane i dostarczone do przedszkola, a nie tylko wysłane
pocztą elektroniczną;
- Zgłaszając pracę uczestnik (prawny opiekun dziecka) jednocześnie wyraża zgodę na publikowanie
zdjęcia na stronie internetowej oraz w materiałach związanych z konkursem (np. gazeta Wicie).
- Najlepsze prace wyłonione przez jury zostaną nagrodzone;
- Prace po zakończeniu konkursu zostaną zwrócone ich właścicielom.

Życzymy naszym przedszkolakom i ich rodzinom spędzenia

Bożego Narodzenia w miłej atmosferze, w blasku świec,

choinkowych lampek oraz fleszy aparatów oraz

RADOSNYCH I ROZPSTRYKANYCH ŚWIĄT :)