Grupa PSZCZÓŁKI

Religia   mgr Anna Mazur

czwartek  od 8.30-9.00

piątek   od 8.00-8.30

Drodzy Rodzice, kochane przedszkolaki, serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021. Życzymy wszystkim, aby był on radosny, owocny i bezpieczny.

Wychowawczynie

DZIEŃ KROPKI: w dniu 15 września w naszej grupie będziemy obchodzić Dzień Kropki, bardzo prosimy, aby w tym dniu dzieci miały ubrane coś w kropki, można mieć także naklejone kropki, można mieć także namalowane piegi na buzi (jeżeli nie posiadacie własnych:-))

Wychowawczynie

Drodzy Rodzice niestety w tym roku szkolnym, nie będziemy mogli świętować urodzin naszych przedszkolaków  jak to było dotychczas. Prosimy, aby dzieci w tym dniu nie przynosiły słodkości z domu. Jeżeli decyzja ta ulegnie zmianie, będzie Państwa na bieżąco informować.

Wychowawczynie

Rodziców, którzy byli nieobecni na zebraniu organizacyjnym, prosimy o zgłoszenie się do wychowawczyń, w celu uzupełnienia niezbędnej dokumentacji.

Komunikat związany z zagrożeniem koronawirusem

Drodzy mieszkańcy!

Z troski o bezpieczeństwo publiczne i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym
z koronawirusem, od 12 do 25 marca 2020 r. zajęcia w szkołach podstawowych, przedszkolach publicznych oraz niepublicznych, żłobkach, świetlicach środowiskowych, a także Gminnej Bibliotece oraz Domu Kultury zostają odwołane.

Pierwsze dwa dni, tj. czwartek 12 marca i piątek 13 marca, to okres przejściowy. W okresie przejściowym w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze. Od poniedziałku, 16 marca zajęcia te zostaną całkowicie zawieszone. Uczniowie nie przychodzą wówczas do przedszkola, szkoły, ani placówki oświatowej.

Szanowni mieszkańcy, apeluję o zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku. Na stronie internetowej Urzędu Gminy znajdują się wszystkie najważniejsze informacje związane
z profilaktyką oraz zasadami bezpieczeństwa. Zachęcamy do ich śledzenia oraz stosowania się do zaleceń w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa.

W miarę możliwości prosimy także o załatwianie spraw w formie elektronicznej
lub telefonicznie, a także o ograniczenie osobistych wizyt w instytucjach oraz miejscach publicznych.

Odesłanie do ogłoszenia Kuratorium Oświaty w Katowicach:

Informacje Kancelarii Premiera:

Wójt Gminy Wyry