Grupa PSZCZÓŁKI

czwartek  od 8.30-9.00

piątek   od 8.00-8.30

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z „naszą tradycją” dzieci opuszczające mury przedszkolne pozostawiają w nich pamiątkowe grupowe tabla. Dnia 2.06.2021 (środa)
ok. godziny 11:00 do przedszkola przyjedzie fotograf FOTO-PIWNICA w Tychach, który wykona dzieciom pamiątkowe zdjęcia.

Bardzo prosimy, aby dzieci z grup:Biedronki, Tygryski, Pszczółki były elegancko ubrane.

-     Pamiątkowy komplet 6-latka zawiera: tablo, zdjęcie portretowe, grupowe, zdjęcia legitymacyjne (12 sztuk) i kosztuje 45 zł.

- Zdjęcie grupowe, które proponujemy 5 latkom- 15 zł

Dodatkowo będzie możliwość wykonania zdjęć:

1. legitymacyjnych w cenie 15 zł- 12 szt.
  2. paszportowych w cenie 15 zł - 12 szt.
  3. dowodowych w cenie 15 zł- 12 szt.

Jeśli wyrażacie Państwo chęć wykonania dodatkowych opcji zdjęć prosimy poinformować o tym wychowawcę grupy.

Jeśli Państwo nie jesteście zainteresowani kupnem kompletu 6-latka lub grupowego zdjęcia w przypadku 5 latków prosimy poinformować o tym wychowawcę.

Jeśli nie jesteście Państwo zainteresowani żadną proponowaną opcją, mimo to prosimy o eleganckie ubranie dziecka, ponieważ zostanie mu wykonane zdjęcie grupowe jako pamiątka dla innych. Jeśli nie życzycie sobie Państwo, by dziecko zapozowały do zdjęcia grupowego prosimy o poinformowanie wychowawcy.

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach,

Wychowawczynie grup.

DZIEŃ DZIECKA W  NASZYM PRZEDSZKOLU

1 czerwca zapraszamy wszystkie przedszkolaki do szalonej zabawy.

Zabawa rozpocznie się o godz. 11.00 (w zależności od panującej pogody), bawić się będziemy na zewnątrz lub wewnątrz przedszkola (z podziałem na grupy)

Szalona zabawa w towarzystwie animatora-klauna potrwa do godz. 13.00, a podczas imprezy dzieci zjedzą rzemieślnicze lody.

UWAGA! W tym dniu obiad zostanie podany o godz. 13.00, podwieczorek dzieci zabiorą ze sobą do domu.

*koszt imprezy zostanie pokryty ze środków finansowych RR.

*********

Prosimy, aby dzieci, które przychodzą do przedszkola,

każdego dnia były ubrane odpowiednio do pogody zawsze przygotowane do

ewentualnych wyjść na podwórko przedszkolne lub spacer.

Dziękujemy,  wychowawczynie

W związku z zapytaniem niektórych z Państwa

INFORMUJEMY, że

Jeśli ktoś z Państwa w trosce o bezpieczeństwo swojej rodziny
w najbliższym czasie zdecyduje, że dziecko nie będzie uczęszczało do przedszkola, a wyraża chęć pracy z dzieckiem proponujemy abyście Państwo zabrali książeczki dzieci do domu.

Zainteresowanych rodziców taką formą naszej współpracy prosimy
o kontakt mailowy z wychowawcą.

Na najbliższe tygodnie będziemy zamieszczać na stronie internetowej naszej grupy: tygodniowe zamierzenia, tematy zajęć i numery stron
z podręcznika, które będziemy realizować.

Pozdrawiamy, życzymy zdrowia i spokoju

Wychowawczynie.

Drodzy Rodzice, kochane przedszkolaki, serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021. Życzymy wszystkim, aby był on radosny, owocny i bezpieczny.

Wychowawczynie

Drodzy Rodzice niestety w tym roku szkolnym, nie będziemy mogli świętować urodzin naszych przedszkolaków  jak to było dotychczas. Prosimy, aby dzieci w tym dniu nie przynosiły słodkości z domu. Jeżeli decyzja ta ulegnie zmianie, będzie Państwa na bieżąco informować.

Wychowawczynie