Grupa SKRZATY

GRUPA 4 - LATKI "SKRZATY"

Wychowawczynie grupy:  mgr Joanna Krzoska, mgr Iwona Porwoł

Pomoc nauczyciela:      Iwona Tomczyk

Godziny pracy oddziału:   8.00-15.30

E-maile do wychowawczyń grupy:

mgr Joanna Krzoska - wychowawca.jk@przedszkolewyry.com

mgr Iwona Porwoł - wychowawca.ip@przedszkolewyry.com

Konsultacje indywidualne dla rodziców:

mgr Joanna Krzoska : czwartek 7:00- 8:00

mgr Iwona Porwoł : wtorek 15:30 - 16:00, środa 7:30 - 8:00

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola:

6.30 - 8.00 sala nr 2 "Delfinki"

8.00 - 15.30 sala nr 5 "Skrzaty"

Odbieranie dzieci z przedszkola:

do godz. 15:30 sala nr 5 "Skrzaty"

15.30 - 16.00 sala nr 2 "Delfinki"

16.00-16.30 sala nr 1 "Smerfy"

Zajęcia dodatkowe: język angielski - poniedziałek 8.00 - 8.30

GODZINY PRACY GRUPY:

mgr Joanna Krzoska                                                   mgr Iwona Porwoł

poniedziałek    12.00 - 15:30                                        8.00 - 12.00

wtorek              8.00 - 15:30                                         ------------------

środa                8.00 - 15:30                                         ------------------

czwartek          8.00 - 11:30                                          11.30 - 15.30

piątek               8.00 - 11:00                                          11.00 - 15.30

***

W dniu 26 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie podsumowujące obserwację wstępną. Na zebraniu zostaną także omówione sprawy dotyczące " życia przedszkola i grupy". Prosimy o obecność.

Wychowawczynie grupy " Skrzaty"

***

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców

na wieczór wróżb i magii, który odbędzie się 28.11.2019 r.

o godzinie 16.30 w sali grupy Skrzaty.

" Czary-mary, czary-mary

niech się spełnią Andrzeja zamiary..."

Zapraszamy!!!

Drodzy Rodzice

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Święto kultywowane od paru lat również w naszym przedszkolu. W tym roku, chcielibyśmy jako przedszkole włączyć się do akcji organizowanej przez Fundację Mam Marzenie. Akcja polega na zebraniu maskotek i materiałów plastycznych, które z okazji Dnia Pluszowego Misia zostaną przekazane dzieciom chorującym na raka i przebywającym na oddziałach onkologicznych.

Po raz kolejny liczymy na Państwa wielkie serce i pomoc. Możemy razem choć na chwilę wywołać uśmiech na buziach dzieci, które na co dzień walczą z chorobą nowotworową.

Zbiórkę prowadzić będziemy do dnia 20 listopada, wszystkie dary można przekazywać wychowawczyniom lub zostawiać w sekretariacie.

Na koniec bardzo ważna informacja:

ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA DZIECI DO KTÓRYCH MAJĄ TRAFIĆ, PLUSZAKI MUSZĄ BYĆ NOWE!!!

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

Informujemy, że mamy w przedszkolu potwierdzone przypadki choroby bostońskiej.

Prosimy o obserwowanie dzieci i informowanie przedszkola o wszystkich przypadkach zachorowań.

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z pojawieniem się przypadku wszy w Gminnym Przedszkolu w Wyrach, uprzejmie prosimy o codzienne sprawdzanie czystości głów i włosów swoim dzieciom. W przypadku stwierdzenia wszy lub gnid dziecko należy BEZWZGLĘDNIE zatrzymać w domu do czasu CAŁKOWITEGO wyleczenia oraz zgłosić zaistniały fakt wychowawczyniom danej grupy.

***

Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

Drodzy rodzice! Jeśli macie jakieś pytania wychowawczynie chętnie służą pomocą.