Grupa SKRZATY

GRUPA 3 - LATKI "SKRZATY"

Wychowawczynie grupy:  mgr Joanna Krzoska, mgr Iwona Porwoł

Pomoce nauczyciela:      Iwona Tomczyk, Justyna Swadźba

Godziny pracy oddziału:   6:30- 16:30

Konsultacje:

mgr Joanna Krzoska - poniedziałek  11.30 - 12.30

mgr Iwona Porwoł - czwartek 11.30 - 12.30

E-maile do wychowawczyń grupy:

mgr Joanna Krzoska - wychowawca.jk@przedszkolewyry.com

mgr Iwona Porwoł - wychowawca.ip@przedszkolewyry.com

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola:

6.30 - 7.30 sala nr 2 "Pszczółki"

7.30 - 9.00 sala nr 1 "Skrzaty"

Odbieranie dzieci z przedszkola:

do godziny 16.30 sala nr 1 "Skrzaty"

Zajęcia dodatkowe: język angielski - poniedziałek 11:00- 11: 30

GODZINY PRACY GRUPY:

mgr Joanna Krzoska                                                   mgr Iwona Porwoł

poniedziałek    6:30- 11:30                                          11:30 - 16:30

wtorek              6:30 - 11:30                                         11:30 - 16:30

środa                6:30 - 11:30                                         11:30 - 16:30

czwartek          11:30- 16:30                                         6:30- 11:30

piątek               11:30 - 16:30                                        6:30- 11:30

WYCIECZKA

W dniu 2 kwietnia (wtorek) nasza grupa wyjedzie do sali zabaw Nibylandia.

Wyjazd jest prezentem wielkanocnym od Rady Rodziców.

Śniadanie w tym dniu odbędzie się o godzinie 8.30.

Wyjazd z przedszkola o godzinie 9.00.

Powrót planowany jest na obiad.

Bardzo prosimy, aby każde dziecko przyniosło w dniu wyjazdu podpisaną reklamówkę z ubraniami na zmianę (spodnie, koszulka, majtki, skarpetki).

KĄCIK WIOSENNY W NASZEJ SALI

Za oknem nieśmiało przebijają się pierwsze promyki wiosennego słońca, na drzewach zaczynają pojawiać się zielone pąki. My również chcemy zaprosić do naszej sali Wiosnę.

Dlatego zachęcamy wszystkie Skrzaty, aby stworzyć wspólnie wiosenny kącik.

Przynieść można wiosenne kwiaty, bazie, gałązki forsycji, rzeżuchę itp.

Myśląc również już o Świętach Wielkanocnych zachęcamy do przynoszenia ozdób i dekoracji wielkanocnych - ozdobne jajeczka, palmy wielkanocne, kurczaczki, zajączki itd.

Dekoracje do kącika można przynosić od 18.03.2019r.

Informacje z zebrania z rodzicami w dniu 28.02.2019 r.

Rodziców , którzy nie byli na zebraniu podsumowującym pracę w I półroczu oraz wyniki obserwacji śródrocznej zapraszamy na konsultacje indywidualne. Terminy i godziny konsultacji znajdują się na stronie internetowej grupy „ Skrzaty” oraz gazetce informacyjnej dla rodziców.

-  wyprawka na zakup materiałów plastycznych dla dzieci w II półroczu- kwota  20 zł. płatna  do 15. 03.2019r. u wychowawczyń grypy.

- „ Piknik Rodzinny” – 31 maj lub 14 czerwiec. Prosimy o włączenie się rodziców w organizację pikniku: sponsoring, pieczenie ciast, fanty lub inne pomysły. Do 23 marca prosimy zgłaszać swoje propozycje, chęć pomocy w organizacji pikniku do wychowawczyń grupy.

Prosimy o wpłacenie kwoty 10 zł. od dziecka na piknik u wychowawczyń grupy do 29.03.2019 r.

- Zbiórka dla  Seniorów z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Świętochłowicach. Akcja potrwa od 4 marca do 22 marca. Więcej informacji dotyczących zbiórki na ogłoszeniu zamieszczonym na gazetce informacyjnej dla rodziców

- Od poniedziałku 4 marca zajęcia z języka angielskiego będą się odbywały raz w tygodniu w poniedziałek od 11:00- 11:30

- Od 14 marca będą się odbywały grupowe zajęcia z logopedą przedszkolnym.

- Od 1 marca przedszkole będzie zamykane o godzinie 9:00, w razie spóźnień prosimy dzwonić do sekretariatu.

Wychowawczynie grupy „ Skrzaty”

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku z pojawieniem się przypadku wszy w Gminnym Przedszkolu w Wyrach, uprzejmie prosimy o codzienne sprawdzanie czystości głów i włosów swoim dzieciom. W przypadku stwierdzenia wszy lub gnid dziecko należy BEZWZGLĘDNIE zatrzymać w domu do czasu CAŁKOWITEGO wyleczenia oraz zgłosić zaistniały fakt wychowawczyniom danej grupy.

Zachęcamy i zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

Drodzy rodzice! Jeśli macie jakieś pytania wychowawczynie chętnie służą pomocą.