slide 4

Grupa RYBKI

 

GRUPA 4-latków i 5-latków "RYBKI"

 

 

Wychowawca grupy:            mgr Justyna Ratka

                                               


Pomoc nauczyciela:              Bożena Skrobol      

Godziny pracy oddziału:      8.00 - 15.30


Konsultacje dla rodziców:  

Pani Justyna:                         piątek 12:00 - 13:00




                      


GODZINY PRACY GRUPY:


                                    mgr Justyna Ratka:       mgr Natalia Niedzielska:


PONIEDZIAŁEK:    8:00 - 11:00                       11:00 - 15:30

WTOREK:                 8:30 - 15:30                        

ŚRODA:                     8:00 - 12:00                       12:00 - 15:30

CZWARTEK:            8:00 - 15:30        

PIĄTEK:                    8:00 - 12:00                       12:00 - 15:30



Przyprowadzanie dzieci do przedszkola:

6.30-8.00 sala grupy "Pszczółki"

 

Odbieranie dzieci z przedszkola:

do godziny 15.30 sala grupy "Rybki"

od 15.30 do 16.30 sala grupy "Pszczółki"



Język angielski:  

Pani Beata Zasucha

PONIEDZIAŁEK:    8:00 - 9:00

ŚRODA:                     8:00 - 9:00


Religia:

Pani Luiza Fichtner-Szrubarz

WTOREK:                 8:00 - 8:30

CZWARTEK:            13: 30 - 14:00


E-mail do wychowawczyni grupy:

mgr Justyna Ratka - wychowawca.jr@przedszkolewyry.com


***




                           Informacje:    


 

V akcja "Pełna miska dla schroniska"

 

Zachęcamy do włączenia się do zbiórki dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. 

 

Zbieramy:

 

pokarm dla kotków i piesków, żwirek, koce, ręczniki, ryże, kasze, makarony, miski, smycze. 

 

Dary prosimy składać przy sali Pszczółek od dnia 6.11 do 30.11

 

Za wszystkie dary - dziękujemy ! 






 Przypominam wszystkim Rybkom o założeniu w piątek odświętnego ubraniaz okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę
niepodległości.


Zapraszam na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 27 (wtorek) listopada o godzinie 17.00.

Justyna Ratka


 


 

BEZPIECZNY PRZEJAZD 

 

W środę 16 listopada po śniadaniu dzieci wezmą udział
w spotkaniu edukacyjnym kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd
zorganizowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Akcja pt. „Szlaban na ryzyko” prowadzona jest  we współpracy
ze Strażą Ochrony Kolei.
Podczas spotkania dzieci poznają kilka podstawowych zasad
przekraczania przejazdów kolejowo-drogowych,
zapoznają się ze znakami oraz dowiedzą się
czego nie wolno robić w pobliżu torów kolejowych.

 

 

W związku z setną rocznicą odzyskania Niepodległości będziemy w naszej sali urządzać kącik patriotyczny.

Proszę chętne przedszkolaki o przyniesienie  książek, strojów, maskotek, zabawek, pamiątek itp. związanych z Polską.

 

Poznaj moich rodziców

Drodzy rodzice!

Chciałabym Was zaprosić do aktywnego współtworzenia cyklu spotkań z rodzicami w naszej grupie.

Spotkania mają za zadanie włączyć rodziców w edukację dzieci poprzez krótką prezentację dotyczącą wykonywanego zawodu, ciekawej pasji lub hobby. Celem spotkania jest  bliższe poznanie rodziców, poszerzanie wiedzy, zwiększenie aktywności poznawczej i twórczej dzieci.

Mają państwo dowolność sposobu zaprezentowania się w dowolny dzień.

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia nas w przedszkolu.

Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt.

 


Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w akcji

„Zimą zwierzętom pomagamy, więc jesienią kasztany i żołędzie zbieramy”.

Dzięki Wam kochane dzieci nasi leśni przyjaciele będą mogły spokojnie przezimować.

 



                 

W związku z pojawieniem się przypadku wszy w

 

Gminnym Przedszkolu w Wyrach, uprzejmie prosimy o codzienne sprawdzanie czystości głów i włosów swoim dzieciom.

 

W przypadku stwierdzenia wszy lub gnid dziecko należy BEZWGLĘDNIE zatrzymać w domu do czasu CAŁKOWITEGO wyleczenia oraz zgłosić zaistniały fakt wychowawczyni danej grupy.

 

TO NIE WSTYD MIEĆ WSZY –

 

WSTYD NIC Z NIMI NIE ZROBIĆ !!!





***



  

                           ***                                 

Dzieci z grupy „Rybki” podzielone na dwie grupy na język angielski:


Grupa I

8:00 – 8:30

1.Bortel Wiktoria

2.Burhała Dominik

3.Czauderna Nikola

4.Ćmiel Bartłomiej

5.Jagieła Adam

6.Jeska Karolina

7.Kałążny Szymon

8.Kosińska Kamila

9. Labus Magdalena

10.Majkrzak Klara

11.Mendecka Hanna 

12. Swadźba Anna

13.Tarka Hanna

 

 Grupa II

 8:30 – 9:00

1.Holek Sandra 

2.Karolak Alekander

3.Myszor Tomasz

4.Paszek Jan

5.Rak Zofia

6.Rumpel Natalia

7.Siewior Robert

8.Skapczyk Kamil

9.Szmandra Kamil

10.Twarkiewicz Kamil

11.Wielińska Iga

12.Wybrańczyk Antonina