6. Baza

Od września 2014 r. główna siedziba przedszkola znajduje się w nowo wybudowanym budynku przy ul. Puszkina 10 a.

Przedszkole posiada 5 przestronnych, kolorowych sal do których w roku szk. 2024/2025 uczęszczać będą dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

3 grupy - dzieci 5/6 letnie  będą  w roku szk. 2024/2025 uczęszczać do przedszkola przy ul. Głównej 107.

Wszystkie sale wyposażone są w kolorowe mebelki, stoliki i krzesełka dostosowane do wieku dzieci.

W każdej sali znajdują się ciekawe kąciki zainteresowań tworzone przez panie nauczycielki wraz z wychowankami. Dzieci mają do dyspozycji dużo kolorowych zabawek i gier, które urozmaicają i uprzyjemniają im pobyt w przedszkolu.

Przy obu placówkach znajdują się place zabaw wyposażone w sprzęt rekreacyjny, który uprzyjemnia dzieciom pobyt na podwórku.

Wszystkie meble i sprzęty posiadają wymagane certyfikaty.