6. Baza

Od wrzeÅ›nia 2014 r. gÅ‚ówna siedziba przedszkola znajduje siÄ™ w nowo wybudowanym budynku przy ul. Puszkina 10 a.

Przedszkole posiada 5 przestronnych, kolorowych sal do których w roku szk. 2023/2024 uczÄ™szczać bÄ™dÄ… dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

3 grupy - dzieci 5/6 letnie  bÄ™dÄ…  w roku szk. 2023/2024 uczÄ™szczać do przedszkola przy
ul. GÅ‚ównej 107.

Wszystkie sale wyposażone sÄ… w  kolorowe mebelki, stoliki i krzeseÅ‚ka dostosowane do wieku dzieci.

W każdej sali znajdujÄ… siÄ™ ciekawe kÄ…ciki zainteresowaÅ„ tworzone przez panie nauczycielki wraz z wychowankami. Dzieci majÄ… do dyspozycji dużo kolorowych zabawek i gier, które urozmaicajÄ… i uprzyjemniajÄ… im pobyt w przedszkolu.

Przy obu placówkach znajdujÄ… siÄ™ place zabaw wyposażone w sprzÄ™t rekreacyjny, który uprzyjemnia dzieciom pobyt na podwórku.

Wszystkie meble i sprzÄ™ty posiadajÄ… wymagane certyfikaty.