Ogłoszenie w sprawie dyżuru wakacyjnego w roku szkolnym 2018/2019

Zgodnie z decyzją organu prowadzącego dyżur wakacyjny prowadzi:

1. W miesiącu lipcu – Gminne Przedszkole w Wyrach – decyzja o miejscu realizacji dyżuru zastanie podjęta przez organ prowadzący po przeprowadzeniu zapisów. W zależności od liczby zapisanych dzieci dyżur zorganizowany będzie w przedszkolu przy ul. Puszkina 10 a lub Głównej 107.
  2. W miesiącu sierpniu – Gminne Przedszkole w Gostyni – w przedszkolu przy ul. Pszczyńskiej 366A

Zapisać dziecko na dyżury będzie można w dniach od 8 do 22 maja, na listy wystawione w szatni.

Proszę o zapoznanie się z „Regulaminem dyżuru wakacyjnego” i dostarczenie „Kart informacyjnych” do przedszkola, do którego dziecko uczęszcza, do dnia 31 maja.

Regulamin dyżuru oraz „Karta informacyjna” są dostępne w sekretariatach przedszkoli oraz na stronach internetowych w zakładce „rekrutacja”.

Pliki do pobrania:

Karta informacyjna dyżur wakacyjny 2018-2019