REKRUTACJA DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA w WYRACH

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

W dniach 07 - 11 czerwca 2021 trwa rekrutacja uzupełniająca do Gminnego Przedszkola w Wyrach.

Wnioski z załącznikami można pobrać na stronie internetowej przedszkola, zakładka "REKRUTACJA" lub w sekretariacie Gminnego Przedszkola ul. Puszkina 10A.

Karolina Mudyn

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH W POSTEPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM DO PRZYJĘCIA DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W WYRACH

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Rocznik 2018

1. Brol Alicja

Rocznik 2015

1. Julia Szubert - Dołowy

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2020/2021

Zgodnie z decyzją organu prowadzącego dyżur wakacyjny prowadzi

1. W miesiącu lipcu – Gminne Przedszkole w Gostyni –  w przedszkolu przy ul. Pszczyńskiej 366A

2. W miesiącu sierpniu – Gminne Przedszkole w Wyrach – w przedszkolu przy ul. Puszkina 10

Zapisy na dyżur wakacyjny będą się odbywały  w dniach 24 maja do 09 czerwca 2021,  na listy wystawione w szatni.

Proszę o zapoznanie się z „Regulaminem dyżuru wakacyjnego” i dostarczenie „Kart informacyjnych”
do przedszkola, do którego dziecko uczęszcza, do dnia 09 czerwca.

Regulamin rekrutacji na dyżur wakacyjny oraz „Karta informacyjna” są dostępne w sekretariatach przedszkoli oraz na stronach internetowych w zakładce „REKRUTACJA”.

Karolina Mudyn

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Wyrach

Pliki do pobrania:

Pliki PDF do pobrania - rok szkolny 2021/2022: